Tagasiside

Liina M.
Aitäh Sulle Evelin megatoreda metsaskäigu eest ! See, mis seal metsas sündis ,oli imeline !!! Eriti need hetked ,mis Sa meid pildistades kinni püüdsid !!!! Fotod on uskumatult ilusad ning veelkord suured tänud !! Varsti jälle ja tervita ka Railit !!!
Aprill 2014

Liis A.
Tuleb tõdeda, et see stuudios käik oli nii Ringo kui ka tema emme ja issi jaoks esimene sellelaadne kogemus ning rahule jäid kõik kolm.
Kuigi ainult 23 päeva vanune, pidas noorhärra selle tunni ilusti vastu ega protseteerinudki väga. Pildile said püütud nii issi erisoovid, kui ka hulgaliselt teisi ilusaid hetki.
Suurimad tänud Efkale ja aasta pärast jälle…
Märts 2014

Kersti A.
Suur tänu imeliste piltide eest. Eriti meeldis mulle see, et kui endal mõtted ja kogemused pildile jäämisega puuduvad siis Efkal neid jagus ja seega saidki pildid lõbusad, ilusad aga samas nii erinevad, et paberile trükkides läks raskeks nende kõige paremate valimisega.
Märts 2014

Maaria J.
Aitäh, Efka, toredate perepiltide eest! Saab jälle ilusa fotoraamatu riiulisse. Et teinekordki enam öelda ei saa, siis kolmandal korral millalgi jälle kohtume

PS! Ja ei saa mainimata jätta kui äärmiselt kaunis CD-plaadi ümbris oli
Veeburar 2014

Liis S.
Suured tänud ilusate piltide eest. Peatselt kohtume jälle 🙂
Veebruar 2014

Ae R.
Aitäh sulle, Evelin, ilusate piltide eest! Saime need täna kätte ja need on uskumatult vahvad. Oleme rõõmsad, et saime sinu abiga enda uuest pereliikmest nii toredad esimesed tõelised pildid!
Jaanuar 2014

Mairold V.
Väga lahe fotosessioon oli meil detsembris. Oli tunne nagu kohtunuks tuttavaga.
Kahjuks selleks ajaks ei olnud lund maha sadanud (valgustingimused kehvad) ja rõske ilma tõttu tunnist kauem ei kannatanud vanalinnas ringi joosta… Kuid nendele asjaoludele vaatamata möödus aeg lahedalt ja saime terve posu superfotosid.
Nalja ja heatahtlikku lööpimist oli palju, kuid Efka oli sellele vaatamata väga keskendunud ja pühendunud. Olgugi et kumbki pildistatavast ei ole poseerimisega harjunud ja ei püsinud kuidagi paigal, sujus kõik hästi. Päris head pildid saime! Iga foto jutustab vaatajale loo, aga ka meil endil on iga pildi juurde üks seik või mõttevälgatus jutustada 🙂
😀 Imelised fotod meie ilusa päeva meenutamiseks, aitäh!
Jaanuar 2014

Ruth H.
Veetsime ühe toreda tunnikese perest pilte tehes. Õhkkond oli väga vaba ja fotograaf oli super. Loomulikult tulid pildid megailusad. Tänan, Efka Photo , nende kenade piltide eest!
Jaanuar 2014

Kadri K. ja Alo A.
Otsustasime jõulukingituseks minna koos pildistama. Mõeldud-tehtud! Kuigi ilm oli karge ning vahel käed-jalad külmetasid, suutis Evelin rõõmsa tuju ja olekuga meidki endaga kaasa tõmmata. Pildistamisel veedetud tund möödus linnulennul. Pildid tulid kenad:). Aitäh!
Jaanuar 2014

Riin K.
Meie esimesed “päris” pildid täna saan ilmutusest need kaunitarid kätte ja hakkan neid pildiraamidesse jagama järgmise korrani!
Detsember 2013

Eveliis K.
Mul on nii hea meel, et me fotograafi otsinguil Efka otsa “koperdasime”. Väga fotogeeniline ma ei ole ja pildistamistki ei armasta just sel samal põhjusel, ometi leian ma et aeg-ajalt tuleks end ikka jäädvustada. Efka on suutnud isegi minust teha mõned pildid, millega ma kohe päriselt rahule olen jäänud. Kohe nii, et vaatan, et oi kes see kena inimene on neil piltidel:)
Detsember 2013

Alesja K.
Aitäh! Väga ilusate piltide eest. Super töö! Ja järgmine kord uuesti 🙂
Detsember 2013

Mari K.
Britt-Ida Loviisa ja Herta- Loore nõudmisel tehti topeltsessioon 🙂 Nad on väga rahul 🙂 Nad olid nõus oma vanemad ka piltidele võtma. Vanemate unetud näod nägid nii suurepärased välja, et tundub, et peab teinegi kord Efkal paluma pilte teha 🙂
Detsember 2013

Jaana T.
Aitäh veelkord suurepärase ja huvitava “kogemuse” eest Olen piltidega väga rahul! Soovitan kõigile soojalt,kui tahate endale imeilusaid ja vähe erilisemaid pilte,kui muidu.
November 2013

Kadri K.
Evelin on Kirsikat pildistanud alates sünnist….ja ilmselt jääb see tema ülesandeks aastakümneteks. Pildid on tulnud väga armsad. Tal on olnud palju häid ideid kuidas Kirsikat pildile jäädvustada. Ja kui pildistamisele tuleb pikem auk sisse, siis ta tuletab meile meelde, et oleks jälle aeg teha meeldv fotoseeria.
Pildid on olnud nii lummavad, et isegi need sõbrad, kes ei arva sellisest pildistamisest suurt midagi on võtnud plaani tema juurde minna. Nii mõnedki minu sõbrad on tema juures juba käinud ja on neid kes plaanivad minna. Kõik on jäänud väga rahule. VÄGA HEA IDEE KINGITUSEKS!!!
November 2013

Laura J.
Läksin Evelini jutule eesmärgiga püüda ühele pildile kolm püsimatut väänikut. Sain selle pildi ja lisaks väga palju teisi imelisi pilte. Suured tänud!
Oktoober 2013

Hälin K.
Aitäh! Suurepärased pildid, suurepäraselt fotograafilt:) Kõik sujus, ilm oli ilus, koht oli supper ja seltskond meeldiv:) Julgen soovitada sind ka teistele;)
Oktoober 2013

Kelli M.
See oli väga väga meeldiv aeg, mis meil pildistamisel kulus. tulemus on super :)Kohtume kindlasti veel.
Oktoober 2013

Kristi K.
Ma tahtsin Sind tänada imeilusa töö eest Ma jäin väga rahule ja milline disain sul on. Fakt on see et loevad emotsioonid ja kui sa saad sellise pakendi nagu sul kujundatud on, siis on see väga ilus, nii et supertöö. Suured tänud veelkord!
September 2013

Elen P.
Efkaga pildistamine on tore ja kulgeb rahulikus tempos, meie kõige tujukam preili (10 kuune) ei tahtnud sellel päeval kuidagi koostööd teha aga ma ei tundnud kordagi, et see oleks fotograafi kuidagi seganud…pigem aitas tema ülim mõistlikkus ja rahu kõigil rahulikuks jääda!!! …ja piltidel pole arugi saada, et preilil kehv tuju oli:) aitähh armsate piltide eest!!!
September 2013

Kirsika H.
Evelin, suur tänu nende toredate piltide eest! Päris kindlasti tuleme sinu juurde veel…
September 2013

Merike A.
Saime Efka tehtud pildid kätte – ausalt, me teadsime, et meil on armas ja ilus laps, aga piltide pealt näevad kõik kohe ära, milline rõõmulaps ta on:) Super kingitus preili 6-kuu sünnipäevaks!
Kuna kõik pildid olid väga lahedad, siis albumisse lähevad kõik:)
Aitäh, Evelin – järgmise korrani:)
August 2013

Gerli P.
Ma olen nüüd Eveliniga käinud kolmel pildistamisel.
Esimene neist toimus stuudios, aga oli minu meelest kõige igavam, sest õues on kuidagi hoopis parem ja põnevam. (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=283069765104652&set=a.276023385809290.65778.275599972518298&type=3&theater)
Teine pildistamine oli kingitus emale, tegime ema-tütre photoshooti ning jäime mõlemad väga rahule nii fotograafiga kui ka piltidega, mis välja tulid. (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.348346368576991.81018.275599972518298&type=3)
Kolmas pildistamine toimus eksprompt ja kodustel tingimustel, kuid pean tunnistama, et see oli väga põnev ja tulemus ka väga väga hea. (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=485861754825451&set=a.276023385809290.65778.275599972518298&type=3&permPage=1).
Evelin on selles mõttes hea fotograaf, et ta juhib Su tähelepanu Su plussidele, mitte miinustele ning kui alguses ka oled krampis nagu enamik inimesi ikka photoshoodile minnes, siis lõpuks on tunne väga hea ning kui pilte näed, oled veel rohkem rahul. Mina soovitan igal juhul!
August 2013

Stuart G.
Thank you Evelin, your photos made me feel cool and confident – you really did a great job!
Märts 2012

Brigita B.
Nice pictures
Jaanuar 2012

Advertisements

3 thoughts on “Tagasiside

  1. Britt-Ida Loviisa ja Herta- Loore nõudmisel tehti topeltsessioon 🙂 Nad on väga rahul 🙂 Nad olid nõus oma vanemad ka piltidele võtma. Vanemate unetud näod nägid nii suurepärased välja, et tundub, et peab teinegi kord Efkal paluma pilte teha 🙂

  2. Otsustasime jõulukingituseks minna koos pildistama. Mõeldud-tehtud! Kuigi ilm oli karge ning vahel käed-jalad külmetasid, suutis Evelin rõõmsa tuju ja olekuga meidki endaga kaasa tõmmata. Pildistamisel veedetud tund möödus linnulennul. Pildid tulid kenad:). Aitäh!

  3. Suur tänu imeliste piltide eest. Eriti meeldis mulle see, et kui endal mõtted ja kogemused pildile jäämisega puuduvad siis Efkal neid jagus ja seega saidki pildid lõbusad, ilusad aga samas nii erinevad, et paberile trükkides läks raskeks nende kõige paremate valimisega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s